Dtp

Нова поліція фальсифікує матеріали ДТП за власною участю, обманює суддів та тисне на свідків

19.06.2016 на перехресті вул. Гарматної та проспекту Відрадний м. Києва службовий автомобіль поліції Toyota Prius, не переконавшись в безпеці виконання маневру, не з крайнього лівого положення, почав розвертатися, в результаті чого скоїв зіткнення із задньої правою частиною автомобіля Kia Ceed під керуванням громадянки Ц., що рухався у попутному напрямку по крайній лівій полосі. При цьому, проблискові маячки поліцейського автомобіля були вимкнені.

Як часто буває, працівники поліції одразу на місці ДТП почали розповідати, що виконували якесь невідкладне службове завдання і тому могли нехтувати вимогами ПДР. У зв’язку з чим, впевнені у своїй правоті, поліцейські намагалися переконати водія Ц. в тому, що у вказаній ДТП винна тільки вона, змушували погодитися з цим та визнати у протоколі свою вину, зазначивши, що немає ніяких претензій до поліції. На що громадянка Ц. відповіла відмовою, після чого за скоєння данної ДТП працівниками поліції було складено протоколи про адміністративне правопорушення на обох водіїв.

Водій Ц., в подальшому, звернулася для захисту свої порушених прав до Юридичного агентства “Шевчук та партнери”.

Ознайомившись та детально проаналізувавши матеріали адміністративної справи за вказаним ДТП, адвокати бюро знайшли чимало розбіжностей/протиріч між поясненнями водія-поліцейського, схемою та фотознімками з місця ДТП, на чому й побудували захист водія Ц.

Ще цікавіше стало у судовому засіданні, коли горе-поліцейські у захист себе та в підтвердження своєї версії розвитку ДТП надали суду свідка-поліцейського та відеозапис з відеорегістратора своїх колег, які у момент ДТП рухались у зустрічному напрямку. Відповідаючи на ланцюжок грамотно поставлених стороною захисту водія Ц. питань, свідок був вимушений своїми відповідями, як не намагався цього не робити, підтвердити те, що провини водія Ц. у скоєнні ДТП не має , крім того, розібравши наданий відеозапис за кожною секундою та поєднавши її з іншими матеріалами справи, сторона захисту звернула наданий поліцейськими відеозапис у свою користь та на підставі наявних доказів довела суду, що версія, вигадана поліцейськими, абсолютно неспроможня та у діях водія Ц. порушень вимог ПДД не було, а ДТП скоєно за вини працівників поліції.

Чи понесе поліція покарання за розбиті «Пріуси»?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>