Faf7321bc6c689a69f7a19b731a5e9217eae3743

Із команди адвокатів Корбана відкликали захисника, який «клав на лопатки» чернігівських суддів

Центр безоплатної правової допомоги відкликав з команди захисників Геннадія Корбана адвоката Олексія Шевчука. Про це повідомив журналіст Ростислав Демчук на своїй сторінці в Facebook. За його словами, вказівку на це дали з Адміністрації Президента України.

«Адвокат Олексій Шевчук своїми виступами довів до сказу не лише чернігівських суддів та прокурорів, але й керівництво АП, ГПУ, СБУ. А у відповідь на це Олексій був відкликаний Центром безоплатної правової допомоги з команди захисників Геннадія Корбана на прохання керівництва Адміністрації Президента України», – написав Ростислав Демчук.

Журналіст повідомив, що Олексій Шевчук є «безкоштовним» адвокатом і був запрошений в команду захисників арештованого Геннадія Корбана Центром безоплатної правової допомоги.

«Ось так! А хтось наполегливо тут заявляв що «бабло перемагає зло». Ні! Справа не в баблі, справа в правді», – написав Демчук в соцмережі.
Він також повідомив, що донедавна західна преса мовчала про затримання Геннадія Корбана як дію політично вмотивовану, але після суду в Чернігові «медіа-корпорація Bloomberg поширила вістку про скандальні правові порушення в цій справі».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>