Photo 4b2b5d412c99c

Адвокати готові рятувати усіх учасників заворушень під час КиївПрайду

Права громадян залишаться адвокатам, а не політикам. Політики зникають як тільки пропадають гранти, міжнародні донори та політична воля. Реальна робота з порушеними правами громадян, зламаними долями та синцями і емоційними ранами залишається адвокатам.

Адвокат — це також вартовий порядку в громадянському суспільстві. Наші адвокати готові надати підтримку як мобільному штабу, так і учасникам Прайду. Не можна захищаючи та лібералізуючи права одних знищувати і ігнорувати права інших і навпаки.

Правову допомогу ми сьогодні надамо кожному, хто цього потребує. Деякі політики зникають, коли з’являється беркут, навіть європейські оптимісти, а адвокати завжди з народом.

Деякі політики спекулюють і підбурюють, а адвокати працюють.

Ми знову намагаємося врятувати права громадян та власне суспільство, яке розривають на дві частини псевдо-європейські оптимісти.

Тут викладено алгоритм, як діяти, якщо Вас затримала поліція:
http://blogs.korrespondent.net/blog/events/3595763/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>